Jakie błędy popełniają bukmacherzy? Poradnik bukmacherski 2021

Każdy z nas popełnia błędy – i bukmacherzy nie są wcale tu wyjątkiem. Naturalnie na niektórych błędach bukmacherów można skorzystać – a na innych już nie. Dlatego też dziś przedstawimy ci te błędy, które możesz wykorzystać, aby ograć bukmachera!

Jakie błędy popełniają bukmacherzy? Poradnik bukmacherski 2021

Pomyłki na kursach

Najczęstszym błędem popełnianym przez firmy bukmacherskie jest ustalanie błędnych kursów na określone wydarzenia – w końcu nic w tym dziwnego, ponieważ kursy aktualizowane są nawet kilka razy na minutę. Pamiętaj jednak o tym, że możesz to wykorzystać, ale tylko wtedy, kiedy różnica jest niezauważona przez bukmachera. Bukmacherzy będą popełniać różnego rodzaju błędy kursowe.

Pierwszą sytuacją jest naturalnie to, że bukmacher dajmy na to dał na wybrane przez ciebie zdarzenie kurs 1.76 – podczas gdy reszta dała 1.60 – naturalnie korzystanie z tego błędu jest całkowicie legalne.

Inną sytuacją jest, kiedy na przykład bukmacher popełnił poważny błąd i zamiast zwykłego 1.60 na kursie dał na przykład 16.00. Po pierwsze, jest to oczywisty błąd ludzki lub system działa nieprawidłowo, więc nie warto korzystać z tego typu ,,promocji” – ponieważ legalny bukmacher po prostu wycofa zakład i zwróci ci pieniądze.

Gorzej będzie, jeśli dodasz takie wydarzenie do swoich kuponów AKO. Wtedy może się okazać, że nawet jeśli twoje pozostałe zdarzenia na kuponie okażą się prawidłowe, to bukmacher i tak anuluje cały kupon, ze względu na oczywisty błąd w zakładzie.

Nawet najlepsi bukmacherzy często popełniają ten powszechny błąd. Nie można spodziewać się takich błędów za często, ale nawet te drobne problemy możesz wykorzystać, i nie jest grzechem stosowanie tego powyższego przykładu (naturalnie chodzi nam o przykład numer 1!).

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Źle rozliczone kupony

W dzisiejszych czasach nowe firmy pojawiają się coraz częściej na rynku bukmacherskim. W większości przypadków są oni zmuszeni zatrudniać dość przypadkowych ludzi bez odpowiedniego przeszkolenia. Nic dziwnego więc, że czasem mogą zdarzyć się błędy przy rozliczeniach kuponu.

Podobnie jak niekompetentni pracownicy w biurze obsługi klienta, zatrudnieni w dziale rozliczania kuponów również popełniają błędy. Mimo wszystko takie sytuacje nie są powszechne i rzadko zdarzają się u czołowych bukmacherów internetowych, ale należy mieć świadomość, że jest to możliwe. Naturalnie nawet jeśli twój zakład został rozliczony na twoją korzyść, ale wciąż nieprawidłowo – to wciąż lepiej to zgłosić, ponieważ po pewnym czasie bukmacher i tak doliczy się braku, a wtedy też grozi ci usunięcie konta, nie mówiąc już o tym, ze będziesz musiał zwrócić należne środki.

Legalny bukmacher Oferta bonusów Kod promocyjny
sts.pl 29 PLN bez depozytu Kod: BETONLINE
efortuna.pl Freebet 20 PLN Kod: BETONLINE
betfan.pl 600 PLN bez ryzyka Kod: BETONLINE

Czy warto jest polegać na błędach bukmacherskich, aby wygrywać?

Jeśli chodzi o przykład numer jeden – to jak najbardziej, możesz z niego skorzystać, aby ograć bukmachera, ale w każdym innym wypadku lepiej jest zrezygnować, bo nie skończy się to dla nas w dobry sposób. Dlatego też pamiętaj, że z niektórych błędów bukmachera możesz skorzystać, ale w wypadku rażących uchybień w ofercie lepiej nie korzystać, ponieważ zwykle wtedy bukmacherzy nie patrzą przechylnie okiem na te osoby, które zdecydowały się obstawiać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author: administrator

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *